Beata Stefańska – Psycholog Biznesu

Referencje

Klienci po współpracy w programach rozwojowych

Beata zmieniła moje życie. Jest moim Life game changer’em. Beata sprawiła, ze inaczej postrzegam siebie i otoczenie. Nauczyła mnie jak zarządzać własnymi emocjami, ambicjami , aby działały na moją korzyść, a nie szkodę .Pomogła mi zrozumieć na czym polega inteligencja emocjonalna , przywództwo (oparte na różnorodności MBTI) . Inspiruje w profesjonalny sposób , jak wywierać wpływ , jak budować swój wizerunek, jak strategicznie ustalać cele . Beata pomogła mi zbudować wiedzę na temat wielu metod zarządczych , które stosuje w codziennej pracy (budowanie zespołów, coaching , mentoring, networking). Dzięki Beacie jestem w stanie mierzyć się obecnie z niespotykanymi wyzwaniami biznesowymi (implikacje wojny na Ukrainie w branży energetycznej) , gdzie leadership w trudnych, dynamicznie zmienianych się czasami jest krytycznie ważny. Zdecydowanie polecam współpracę z Beatą
Grzegorz Janzen
CEO

Jak spowodować, aby zespół był twórczy, nastawiony na rezultat i miał satysfakcję z pracy? W jaki sposób kształtować styl lidera wszechstronnego i inteligentnego emocjonalnie, aby prowadzić i rozwijać  zespół w szybko zmieniającym się otoczeniu? Z każdą sesją z Panią Beatą buduje się kompetencje dzięki precyzyjnie zdiagnozowanym potrzebom i doskonale dobranym, różnorodnym narzędziom pracy. Dziękuję za uważność, pasję, wyczerpujące materiały do pracy między sesjami oraz olbrzymie doświadczenie, którym Pani Beata dzieliła się ze mną.

Przez wiele lat naszych doświadczeń mamy okazję spotykać nielicznych ludzi, którzy tak bardzo wyróżniają się swoimi wyjątkowymi cechami, że zapamiętujemy ich na długo. Beata Stefańska jest jedną z nich. Charyzmatyczna i błyskotliwa, profesjonalna i konkretna, a przede wszystkim skuteczna. Posiada absolutnie niebywałą umiejętność czytania ludzi i sytuacji, błyskawicznie i celnie trafia w sedno, dzięki czemu wnosi wartość dodaną zarówno dla biznesu, jak i dla indywidualnych jednostek. Przy współpracy 1:1 wymagająca i zawsze dobrze przygotowana. Prezentuje przy tym wysoki poziom kultury wypowiedzi i emanuje energią, którą zaraża i inspiruje. Pani Beata to profesjonalny Coach i skuteczny przewodnik we wspólnej podróży na drodze do doskonalenia przywództwa i swoich talentów. Pani Beato, serdecznie dziękuję na każdą milę!
Agata Fugiel
Business Unit Director
Beata jest doskonałą, wymagającą i doświadczoną Przewodniczką, na drodze do nas samych, odkrycia indywidualnego potencjału, zadbania o wewnętrzną równowagę. Beata otworzyła przede mną dostęp do wszystkiego co zawsze miałam w sobie.
Pokazała jak czerpać z własnych zasobów, realizując potrzeby i cele biznesowe, jednocześnie zarządzając emocjami i dbając dobrostan.
Spotkanie Beaty było dla mnie przełomem, a Jej nauka prowadzi mnie do dziś. Proces zmiany pod skrzydłami Beaty to największy prezent jaki dostałam. Dziękuję!
Paulina Tarczyńska
Health Solution Partner
Współpraca z Panią Beatą pozwoliła mi wejść na wyższy poziom w doskonaleniu siebie w roli Managera i Lidera. Dzięki sesjom, odkryłem swój potencjał i zrozumiałem - jak mogę robić z niego dobry użytek w realizacji celów biznesowych i budowaniu skutecznie działających Zespołów. Codziennie zauważam pozytywne efekty mojej pracy i wpływu na otaczające mnie środowisko po tym programie rozwoju.
Polecam taką współpracę z Panią Beatą innym Managerom, którym zależy na tym - aby mądrze pracować, osiągać sukcesy i wnosić wartość do życia innych.
Sebastian Dudziński
Sales Manager
Z Panią Beatą miałem okazję współpracować podczas indywidualnych managerskich sesji rozwojowych. Już na pierwszym spotkaniu zauważyłem, że Pani Beata wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Pani Beata posiada ogromną wiedzę, popartą niesamowitym doświadczeniem. Dzięki niej zmieniłem metody zarządzania zespołem, w taki sposób, że w chwili obecnej jestem w stanie efektywniej realizować wszystkie cele biznesowe. Zrozumiałem również, na czym polega odpowiedni dobór metod komunikacji w stosunku do różnych typów osobowości. To właśnie dzięki Pani Beacie zacząłem w pełni wykorzystywać swój potencjał przywódczy, jednocześnie budując własną markę. Jestem niezmiernie wdzięczny za możliwość rozwoju i zachęcam każdego do współpracy z tak inspirującą osobą, jaką jest Pani Beata
Mariusz Przewłoka
Head of Controlling
Śmiało mogę powiedzieć, że zawdzięczam Beacie bardzo wiele. Rozmowy z nią zawsze pomagały mi dostrzec to, co dotychczas było poza zasięgiem wzroku, rozwinąć skrzydła, poczuć, jak mogę być lepszym liderem i budować lepszy biznes. Dzięki jej wsparciu było mi łatwiej poznać siebie i innych. Jej inspiracje okazały się pomocne dla mnie jako lidera zespołu, pracownika ale przede wszystkim człowieka. Warsztaty, które Beata prowadziła dla naszego zespołu marketingowo-sprzedażowego ogromnie zainspirowały nas do rozwoju kompetencji biznesowych i osobistych – było ciekawie, prawdziwie i przede wszystkim skutecznie. Beata jest uosobieniem kompetencji, szerokich horyzontów i pozytywnego podejścia do życia. Warto podpatrywać jej sposób myślenia i wykorzystać podpowiedzi i inspiracje. Polecam współpracę z Beatą każdemu kto chce zadbać o biznes i ludzi, którzy go tworzą!
Roman Russocki
Sales and Marketing Lead
Miałam przyjemność pracować z Panią Beatą przy kilku projektach na przestrzeni ostatnich czterech lat. Praca z Panią Beatą stanowiła niewątpliwą, bezprecedensową inspirację w mojej dalszej pracy zawodowej. Wdrożone programy rozwojowe przełożyły się na konkretne wyniki i osiągnięcia zawodowe, lepsze wykorzystanie potencjału i skuteczniejsze zarządzanie. Pani Beata to niezwykle skuteczny, wszechstronny, profesjonalny Coach, której praca oparta jest na wartościach szacunku, szczerości, zaufania, zrozumienia i empatycznego podejścia. Bardzo dziękuję Pani Beacie za chwile spędzone wspólnie zarówno w aspekcie business'owym ale również relacyjnym i już planuje kolejne projekty.
Anna Lewandowska
Country Lead
W mojej dotychczasowej pracy zawodowej ponad 17 w bankowości, w tym ok. 12 lat na funkcjach kierowniczych miałem okazję uczestniczyć w wielu inicjatywach warsztatowo – treningowych organizowanych w tematyce HR. Spotykałem zewnętrzne firmy szkoleniowe, jak również trenerów etatowych zatrudnianych przez pracodawcę, których zadaniem było np.: podniesienie kompetencji miękkich, motywacji, dostarczenie wiedzy o coachingu, oceny pracowniczej, technikach komunikacji, feedback’u, itd. Beatę spotkałem w roli trenera i moderatora kilku sesji warsztatowo – szkoleniowych organizowanych dla Obszaru Informacji Zarządczej (PRiKF/OIZ). Miałem też okazję do indywidualnych rozmów oraz obserwowania modelu pracy Beaty w sesjach indywidualnych dla kierowników podległych mi zespołów. Każdorazowo imponuje mi jej zaangażowanie, podejście do ludzi, szybkość i trafność diagnozowania, sposób prowadzenia rozmów, wiedz merytoryczna, jak również i jej łączenie z doświadczeniem zawodowym. Rekomenduję Beatę Stefańską do współpracy dalszej współpracy z naszym Obszarem Informacji Zarządczej, jak również z innymi pionami Santander. Nasza firma potrzebuje tej klasy trenerów HR.
Artur Zagrajek
Dyrektor Departamentu Wsparcia i Rozwoju Informacji Zarządczej
Rekomenduję współpracę z Beatą - praktyk z ogromnym doświadczeniem i rzadkim talentem: ogromną intuicją i „czuciem” ludzi. Podczas współpracy niezwykle szczera, wymagająca od klienta, ale jednocześnie zawsze świetnie przygotowana do każdego spotkania, treningu czy warsztatu z zespołem. Jeżeli jej klient jest otwarty na feedback, naprawdę chce dokonać prawdziwej głębokiej zmiany to z Beatą może osiągnąć wiele. Miałam okazję obserwować pracę Beaty z grupą ale także efekty coachingu 1:1. Elastyczność, wiele metod pracy a przede wszystkim rozumienie świata biznesu to duże atuty współpracy z Beatą. Polecam skorzystanie z jej wsparcia szczególnie w procesie zmiany albo konieczności zbudowania mocnych podstaw pracy zespołu na nowo
Katarzyna Żurek
Dyrektor Zarządzający kanałem sprzedaży
Z Panią Beatą Stefańską mam przyjemność współpracować zarówno w roli mojego indywidualnego Coacha jak i Psychologa Biznesu dla Makroregionu Południowego. Od samego początku współpracy mogłam liczyć na profesjonalizm, wsparcie, wiedzę merytoryczną, indywidualne podejście i poczucie bezpieczeństwa. Jestem pod wrażeniem wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Jest osobą wymagającą, ale to w pełni podkreśla jej profesjonalizm. W trakcie sesji indywidualnych mogłam dokładnie ocenić etapy w mojej pracy zawodowej, prywatnej, w której się znajdowałam i określić co wzmacniać i nad czym pracować. Dzięki temu wzmocniłam poczucie własnej wartości- sporządziłam mapę swoich przekonań – co mnie blokuje a co mnie wspiera, zrozumiałam swoją rolę, wydobyłam z siebie potencjał do przeprowadzania makroregionu przez zmiany, wzmocniłam: komunikowanie swoich oczekiwań, przekazywanie feedbacku, motywowanie, chwalenie i podtrzymywanie zaangażowania, aktywnie słuchanie, otwartość, szczerość i wyznaczanie granic, zrobiła mapę swojego zespołu – pod względem typów osobowości , aby wiedzieć jak pracować z zespołem, dokonałam samooceny odpowiadając na pytania jak dzisiaj funkcjonuję? jak myślę o sobie, o ludziach, świecie, obowiązkach? +/- i jak chcę to zmienić? Poza sesjami indywidualnymi w celu uzupełnienia kompleksowego działania skorzystałam również ze wsparcia i poprowadzenia Team coachingu dla Zespołu jak i warsztatów dla kluczowych dyrektorów największych oddziałów w makroregionie. To wszystko miało i ma wpływ na pracę całego Zespołu , zaangażowanie, ciągły wzrost efektów biznesowych, pracę z ludźmi, których trudno nie zauważyć w Makroregionie Południowym. Jestem wdzięczna za możliwość pracy z Panią Beatą Stefańską , duża wiedza merytoryczna w połączeniu z praktycznym doświadczeniem zawodowym przekonało mnie od samego początku do współpracy. Bardzo życzliwe podejście do drugiego człowieka, potrafi słuchać i stawiać właściwe pytania, wyzwala pozytywną energię i inspiruje do działania. Znakomicie pomogła mi odkryć swoje możliwości i nauczyła mnie jak pracować nas sobą i z zespołem, a to dało efekt, że: zbudowałam zmotywowane i nastawione na wynik zespoły, poprzez planowanie, monitorowanie efektów pracy podległych pracowników z uwzględnieniem rozwoju indywidualnych kompetencji, zbudowałam i wdrożyłam długoterminową strategię makroregionu, zapewniłam wdrożenie i uzyskanie wysokich standardów jakości obsługi klientów, jakości procesów, przy minimalizowaniu ryzyka operacyjnego. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą odkryć swój potencjał, zbudować efektywny zespół realizujący cele biznesowe
Elżbieta Krazue
Makroregionalny Dyrektor Sprzedaży
Z przyjemnością rekomenduje współpracę z Panią Beatą Stefańska, Psychologiem Biznesu. Przez ostatnie dwa lata Pani Beata prowadziła procesy coachingowe dla członków Komitetu Dyrekcj oraz warsztaty dla średniej kadry managerskiej. Pani Beata to przede wszystkim najwyższej klasy fachowiec i fantastyczny trener. To niezwykła kobieta, której rozległa wiedza wspaniałe podejście do ludzi powoduje, że mamy ochotę przekraczać kolejne bariery, a nasze kontakty biznesowe nabierają zupełnie nowej, profesjonalnej jakości. Warsztaty prowadzone przez Panią Beatę cieszyły się ogromnym powodzeniem oraz uzyskały najwyższe noty w ankietach. Współpraca z Panią Beata to ogromna przyjemność i duża dawka inspiracji.
iconografika - manager
Agnieszka Płosarek
Dyrektor HR
Projekt Learn Grow Lead był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem z uwagi na jego innowacyjną formułę. Istotą było takie rozłożenie akcentów – które wymagało dużego zaangażowania uczestników warsztatów. Z jednej strony stanowi to wyzwanie dla uczestników – z drugiej jednak maksymalizuje wartość dodaną z projektu. Dla mnie, jako osoby zarządzającej zespołem cenne były informacje i umiejętności związane z zarządzaniem pracownikami – w szczególności np. te pozwalające skoncentrować swoją uwagę na wyzwaniach bardziej strategicznych - typu rozwój osobisty pracowników. Z perspektywy czasu – udział w Learn Grow Lead oceniam, jako jedno z moich ciekawszych doświadczeń szkoleniowych
iconografika - manager
Marcin Swaczyna
Manager Kredytów Korporacyjnych
Gdybym miała wymienić wydarzenia z życia, które wywarły na mnie największy wpływ, niewątpliwie zaliczyłabym do nich coaching z Beatą. Dzięki niej zaczęłam postrzegać siebie i innych z innej perspektywy. Sprawy, które wydawały mi się trudne, niezrozumiałe nabrały łagodniejszych odcieni. Spotkania często bywały trudne, zmuszały do myślenia, pracy, ale efekty są bardzo widoczne. Coaching to początek drogi z mnóstwem inspiracji /wsparcia do pracy nad rozwojem siebie i innych wokół nas. Poza tym Beata to wspaniała, nietuzinkowa osoba, rozmowa i przebywanie w jej towarzystwie to przyjemność. Jestem bardzo na TAK i mam nadzieję, że będziemy mogły jeszcze współpracować.
iconografika - manager
Bogusława Lubiatowska
Kierownik ds Informacji Zarządczej
W toku mojego procesu coachingowego, pani Beata Stefańska dała się poznać jako wysokiej klasy profesjonalista – dysponujący zarówno bardzo szeroką wiedzą, jak i wszechstronnymi kompetencjami praktycznymi. Byłem pod dużym wrażeniem łatwości, z jaką pani Beata odpowiadała na zgłaszane przeze mnie pytania i wspierała mnie w poszukiwaniu rozwiązań do sytuacji biznesowych. Co jednak najważniejsze – w dużej mierze dzięki opisywanej współpracy, z biegiem czasu coraz więcej rozwiązań na nurtujące mnie kwestie zacząłem poszukiwać w samym sobie, co – w mojej opinii – dobitnie świadczy o skuteczności całego procesu coachingowego. Od pierwszego do ostatniego spotkania miałem poczucie pracy z osobą, której umiejętności są nieustannie weryfikowane i udoskonalane przez kontakt z menedżerami wysokiego szczebla, a także – co również okazywało się przydatne w opisywanym kontekście - o dobrą znajomość kultury organizacyjnej naszego Banku. Mając na względzie powyższe doświadczenia, z pełnym przekonaniem polecam usługi pani Beaty Stefańskiej w roli wszechstronnego coacha i trenera dla kadr menedżerskich
iconografika - manager
Bartosz Stebner
Dyrektor Obszaru Zapewnienia Zgodności
Warsztaty z Beatą to dla mnie przede wszystkim dwie kwestie - zaangażowanie i profesjonalizm. Połączenie tych dwóch cech spowodowało, że stosunkowo krótki, bo dwudniowy warsztat dotyczący Przywództwa, stał się dla mnie bardzo ważnym krokiem rozwojowym, zarówno w moim życiu zawodowym jak i osobistym. A przemiły dodatek w postaci otwartości i ciekawej osobowości Beaty spowodował, że był to również bardzo miło spędzony czas
iconografika - manager
Katarzyna Ocharska
p.o. Dyrektora Departamentu Metodologii Oceny Ryzyka
Pani Beata prowadziła dla firmy Syngeta kilkanaście sesji coachingu biznesowego dla Kadry Zarządzającej. W okresie tym dała się poznać jako osoba niezwykle profesjonalna, pracująca w najwyższych standardach etycznych, z ogromnymi kompetencjami Coacha. Pan Beata Stefańska zaprezentowała niezwykłą świadomość tych wszystkich cech, umiejętności i zachowań, które spowodowały, że procesy coachingowe przebiegały wg zaplanowanych działań i przyniosły konkretne efekty. Mam ogromną satysfakcję ze współpracy z Panią Beatą, która przyczyniła się do rozwoju osobistego i zawodowego naszej Kadry Zarządzającej
iconografika - manager
Katarzyna Krzemińska
Dyrektor Personalny
Chce potwierdzić, że w ciągu ostatnich kilku lat współpracowaliśmy przy różnych okazjach przy projektach rozwojowych w Banku Santander. Beata prowadziła dla Obszaru program dla dyrektorów i kierowników ryzyka projekt rozwojowy dla liderów pod nazwą Learn Grow Lead. Sam program był strzałem w dziesiątkę, zainspirował moich podwładnych do rozwoju i był bardzo pomocny dla kształowania mojej kadry kierowniczej. Program bardzo się podobał wszystkim uczestniczącym osobą, dał też mocne podwaliny pod dalszy rozwój moich pracowników. Mogę potwierdzić, że Jej bardzo profesjonalne podejście, super przygotowanie oraz ciągłe zachęcanie i inspirowanie jak i challangowanie jest bardzo efektywne przynosi szybkie wymierne efekty. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Beatę Stefańską innym osobom szukających okazji do rozwoju
iconografika - manager
Marcin Dubno
Dyrektor Obszaru Kredytowego
Warsztaty prowadzone przez Panią Beatę Stefańską są bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i praktycznie. Pokazuje nam szeroką perspektywę pracy nad naszym rozwojem jak również pracy z zespołem. Pobudza nas do rozwoju naszych pracowników, dzięki czemu możemy realizować cele na najwyższym poziomie. Po warsztatach mamy zawsze refleksje co zmienić, poprawić aby stać się najlepszym przywódcą dla swoich ludzi. Pani Beata Stefańska jest dla mnie inspiratorką mojej przemiany zawodowej, co w bardzo dużym stopniu wpłynęło na jakość mojej pracy i pomogło być efektywnym menadżerem. Uczestniczyłam w wielu warsztatach jak również w indywidualnych rozmowach, dlatego opinia jest oparta o długoletnią współpracę z Panią Beatą. Rekomenduję Panią Beatę Stefańską jako bardzo dobrego, wszechstronnego fachowca, który może pomóc rozwinąć kadrę menadżerską w każdej instytucji
iconografika - manager
Ewelina Lewicka
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Miałem przyjemność uczestniczyć zarówno w sesjach coachingu grupowego, jak i indywidualnego prowadzonych przez Panią Beatę. Już od pierwszych spotkań Pani Beata zrobiła na mnie ogromne wrażenie jako osoba charyzmatyczna, niezwykle doświadczona oraz o ponadprzeciętnych umiejętnościach odczytywania profilu psychologicznego i zachowań innych ludzi. Dzięki tym niezwykłym umiejętnością umiała trafnie określić to jak dana osoba zachowuje się, wypowiada, komunikuje, współpracuje, podejmuje ryzyko czy też jest empatyczna w stosunku do innych osób. Podczas spotkań Pani Beata wykorzystuje całą gamę różnych narzędzi, w tym model MBTI, którego według mnie jest wybitnym ekspertem. Dzięki trafnej diagnozie umie profesjonalnie przeprowadzić sesje coachingowe, dzięki czemu mogłem dojść do wielu cennych spostrzeżeń na temat sposobu jak działam, pracuję, zarządzam zespołem oraz komunikuję się z innymi, a potem korzystając ze zdobytej wiedzy mogłem się rozwijać i doskonalić. Każda sesja z Panią Beatą pomagała mi zrozumieć mechanizmy działania człowieka, była źródłem nowych inspiracji i dawała mi możliwość rozwoju obszarów, które nie były dotychczas moimi mocnymi stronami, jak również wykorzystywania tego w czym jestem najlepszy. Bardzo dziękuję Pani Beacie za poświęcony czas i wiele cennych wskazówek jakie miałem okazję od Niej otrzymać. Szczerze polecam współpracę z Panią Beatą wszystkim, którzy czują że czas coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą jak to zrobić albo nie mają odwagi i motywacji żeby zrobić to samemu
iconografika - manager
Jacek Banasiak
Dyrektor - Biuro Informacji Zarządczej i Planowanie Finansowego
Współpraca z Beatą Stefańską dotyczyła wsparcia wymaganego w związku z objęciem przeze mnie nowego stanowiska oznaczającego odpowiedzialność za znacznie większy Zespół. Naszej współpracy towarzyszyły: profesjonalizm, niegasnący entuzjazm, zaangażowanie, nie tylko w trakcie spotkań ale zwłaszcza przez gotowość konsultacji telefonicznych, mailowych pomiędzy spotkaniami, wiedza i praktyczne doświadczenie zwłaszcza w zakresie wspierania rozwoju pracowników. Szczególnie doceniam: - przygotowanie Beaty do pracy ze mną, w szczególności dociekliwość w zbieraniu wywiadu na temat mojej roli, odpowiedzialności, potencjału i kompetencji. Zebrane przez Beatę informacje pozwoliły na nam na sprawne określenie priorytetów mojej pracy rozwojowej. - elastyczność w podejmowaniu tematów, które pojawiały się w trakcie mojej pracy z nowym Zespołem. W mojej ocenie współpraca z Beatą była efektywna. Jej wymiernym rezultatem jest rozwijająca się ścieżka kariery nie tylko moja, ale przede wszystkim osób do mnie raportujących i tych, z którymi współpracowałem w tym czasie. Z 7 osób z którymi pracowałem, w ciągu ostatniego roku 4 osoby awansowały na wyższe stanowiska przejmując odpowiedzialność za istotnie większe zespoły. Bank tym samym bardzo pozytywnie ocenił ich rozwój.
iconografika - manager
Rafał Dobras
Regionalny Dyrektor Kredytów Korporacyjnych
Miałam możliwość pracy z Beatą podczas dwóch warsztatów: „Zarządzanie innowacją w zespole” oraz „Przywództwo oparte na potencjale osobowości”. Oby dwie sesje przygotowane były profesjonalnie, z bardzo dobrą proporcją pomiędzy teorią, wiedzą praktyczną, a ćwiczeniami. Jako osoba prowadząca, Beata, w naturalny sposób nawiązuje szybki kontakt z uczestnikami, do każdego podchodzi indywidualnie, znajdując odpowiedni „klucz” do jego aktywności. Szczególnie zapamiętałam warsztaty dot. Przywództwa. Oparte na modelu MBTI, dostarczyły z jednej strony prostych narzędzi wspomagających identyfikację własnych mocnych stron i potencjału, z drugiej inspiracji do rozwoju własnego, jako lidera oraz do świadomej pracy z zespołem. Ważną dla mnie kompetencją, którą staram się wciąż rozwijać, a która jest dla mnie bardzo cenna w pracy zawodowej, jest rozpoznawanie różnych typów osobowości w zespole/ wśród współpracowników. To pozwala na odpowiednie dostosowanie komunikacji oraz stylów zarządzania, a z drugiej strony lepsze zrozumienie otrzymywanej informacji zwrotnej. Uważam, że te umiejętności są pomocne nie tylko w roli managera, ale również rozwijają kompetencje osobiste, w życiu poza zawodowym. We współpracy z Beata ceniłam: szybkość diagnozy i działania, zwrócenie uwagi na szerszą perspektywę, wiedzę praktyczną i szerokie doświadczenie, bezpośrednią komunikację. A do tego pozytywną energię, która udziela się uczestnikom. Praca z Beatą była dla mnie pozytywnym, motywującym doświadczeniem, do którego chętnie wracam szukając inspiracji do własnego rozwoju i pracy z zespołem
iconografika - manager
Joanna Ratajczyk
Regionalny Dyrektor Kredytów Korporacyjnych
Panią Beatę Stefańską poznałam przy okazji warsztatów dla dyrektorów Pionu Zarządzania Ryzykiem. Tematem warsztatów była praca zespołowa. Beata skontaktowała się ze mną w ramach przygotowania, omówiłyśmy zespół i oczekiwania. To doskonałe przygotowanie oraz profesjonalizm i charyzma Beaty sprawiły, że warsztaty trafiły zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Co ważniejsze, dla wielu z nas wiedza wyniesiona ze tego spotkania na stałe wrosła w sposób, w jaki myślimy o sobie samych i zespole. Jest indywidualnie pogłębiana do dziś i widoczna w naszych rozmowach (np. spotkania kierownictwa Pionu). Można powiedzieć, że ziarno rzucone przez Beatę wyrosło na spory las. Drugie spotkanie z Beatą odbyło się w ramach sesji coachingach. Tematem coachingu było prowadzenie zespołu. Niech najlepszym podsumowaniem tego wydarzenia będą wyniki badań satysfakcji pracowniczej. W roku, w którym spotykałyśmy się na sesjach mój zespół miał najwyższy wskaźnik satysfakcji w Pionie Zarządzania ryzyka robiąc ogromny skok z poziomu poniżej średniej, do znacząco powyżej. Obserwowałam również kolegów i koleżanki, którzy pracowali z Beatą w ramach coachingu i muszę powiedzieć, że ich rozwój w tym okresie robi na mnie duże wrażenie. Podsumowując, Beata jest profesjonalistką o głębokiej wiedzy. Wie, które tematy poruszyć, trafia w punkt. Nadaje tempo, wie jak wytrącić ze strefy komfortu i popchnąć wprzód. Zawdzięczam Beacie naprawdę duży skok rozwojowy, zmianę sposobu myślenia i umiejętności, które zostaną ze mną na zawsze. Z Beatą nie marnuje się czasu i pomimo przesympatycznej atmosfery trzeba mocno wytężyć umysłowe mięśnie. Polecam gorąco współpracę z Beatą, jeśli rozwój traktuje się poważnie i jest się gotowym na zmianę
iconografika - manager
Anna Futoma
Dyrektor Risk Intelligence i Zarządzania Ryzykiem Portfela MŚP
Beata jest osoba, która potrafi za pomocą kilku spotkań odmienić spojrzenie na samego siebie, na życie i pracę. Za pomocą kilku rozmów zdiagnozuje Twoje mocne strony – takich, z których nie zdajesz sobie sprawy , o których nikt Ci nie powiedział, a które stanowią o Twojej unikatowej wartości. Nauczy Cię, jak wykorzystywać swoje zalety i nie pozwoli na uniki i wykręty. Znajdzie kilka zaskakujących elementów hamujących Twój rozwój, a następnie wbije Ci do głowy, jak je usunąć. Coach dla ambitnych, mobilizujący do osiągania celów pozornie niedostępnych, do wyzwolenia ukrytej energii, do pracy nad Twoim największym aktywem – nad Tobą. Gorąco polecam Beatę Stefańską
iconografika - manager
Szymon Mercik
Dyrektor Obszaru BI i Zarządzania Ryzykiem Kredytów Detalicznych
Jeżeli jesteście gotowi na to aby przy każdym spotkaniu poznawać i rozumieć siebie coraz lepiej, jeżeli lubicie bardzo merytoryczne, dynamiczne spotkania przepełnione przykładami dotyczącymi każdego aspektu procesu rozwoju, jeżeli jesteście zainteresowani praktycznym wykorzystaniem wiedzy z zakresu komunikacji, motywacji, diagnozowania postaw, zachowań, umiejętności menedżerskich …, jeżeli potrzebujecie inspiracji do samoanalizy i samorozwoju, lubicie wyjść ze spotkania z cennymi refleksjami, jeżeli chcecie spotkać się z kimś kto pomoże wam wejść na drogę transformacji i profesjonalnie przeprowadzi was przez nią – spotkajcie się proszę z Beatą Stefańską. To wszystko przychodzi jej tak łatwo … bo posiada szeroką wiedzę merytoryczną, doświadczenie, podchodzi do spraw z entuzjazmem, zaangażowaniem i potrafi inspirować do ciągłego stawiania pytań rozwojowych
iconografika - manager
Mirosław Dziadek
Dyrektor w Pionie Ryzyka
Beata Stefańska realizowała dla OiZ projekt (warsztaty team coachingu) związany z rozwojem porozumienia i współpracy w zespole kadry zarządzającej. Na podstawie moich doświadczeń w pracy z Beatą uważam, że posiada ona wyjątkowe umiejętności diagnozowania postaw, zachowań i motywacji ludzkich. W swoich spostrzeżeniach i wnioskach jest bardzo trafna, dogłębna, bezpośrednia i konkretna dzięki czemu potrafi zainspirować do samoanalizy i zmiany zachowań. Jest to coach, który otwiera oczy, pokazuje szerszą perspektywę, zmusza do myślenia, ale zarazem inspiruje do samorozwoju
iconografika - manager
Dagmara Wojnar
Dyrektor OiZ
Beata Stefańska……..profesjonalizm, pozytywna energia, inspiracja, wyjątkowy warsztat pracy, autorytet. Świetnie przekazana wiedza teoretyczna, poparta praktycznymi przykładami pozwala na poszerzenie, pogłębienie i umiejętność praktycznego zastosowania wiedzy na temat profili osobowości. Spotkania z Beatą nie kończą się wraz z zakończeniem szkolenia. Po raz pierwszy spotkaliśmy coacha, trenera, który udostępnia siebie, swoją wiedzę i doświadczenie po warsztatach. Zawsze otwarta na pytania, na spotkania, na rozmowę. REWELACJA!!!!!
iconografika - manager
Jolanta Wiewióra
HR Business Partner
Pani Beata Stefańska przeprowadziła warsztaty dla kadry zarządzającej Makroregionu Lublin. Sposób prowadzenie, profesjonalizm i skuteczne metody dotarcia do uczestników spowodowały że okazały się one niezwykle pomocne do dalszej transformacji Zespołu. Osobiście uważam że był to jeden z kamieni milowych w rozwoju kompetencji mojego Zespołu. Bardzo dużo dały także późniejsze konsultacje moich Dyrektorów z Panią Beatą co okazało się bardzo pomocne w trakcie praktycznego wdrażania w życie nowych pomysłów i rozwiązań
iconografika - manager
Marek Tomczuk
Makroregionalny Dyrektor Sprzedaży
Warsztaty z zakresu "Diagnozy i rozwoju potencjału" były jednym z najbardziej udanych spotkań w ramach cyklu szkoleniowego w III edycji programu rozwojowego ‘Pierwszy Krok’ w Pionie Wspierania Biznesu w 2014 roku. Informacja zwrotna od uczestników była zdecydowanie pozytywna, uzyskali dużo indywidualnych informacji o sobie, a Pani Beata jako prowadząca było bardzo zaangażowana w prace grupową i indywidualną z uczestnikami.
iconografika - manager
Michal Hoppel
Dyrektor Departamentu Systemów Korporacyjnych i Kartowych
Pani Beato, chciałabym serdecznie podziękować Pani za niekonwencjonalne podejście do procesu coachingowego, za swoją charyzmę, wytrwałość, profesjonalizm i efekty, jakie osiąga Pani dzięki swojej pracy. Spotkanie z Panią to zindywidualizowana ścieżka współpracy, dostosowana do moich potrzeb i celu, który sobie wspólnie wytyczyłyśmy. Spotkania te, to także połączenie inspiracji, sztuki i nienamacalnych doświadczeń, które powodują, że jutro jest już zupełnie inne. Znalazłam też cytat, który mógłby z powodzeniem stać się hasłem reklamowym Pani Beaty; „Lubię jak ludzie czerpią ze mnie inspiracje do własnych zmian. To motywuje mnie tylko do jedne¬go, aby zawsze pozostać sobą.” Najważniejsze zalety; charyzma, pasja, wytrwałość
iconografika - manager
Monika Ledzion
Director of European Union Unit
Sesje z Beatą to niesamowite przeżycie. Zaczyna się - jak u Hitchcocka - od trzęsienia ziemi. Poprzewraca Ci wszystkie klocki i musisz pożegnać się z obrazem, do którego tak się przywiązałeś. Ale natychmiast pomaga Ci zbudować nowy - dużo jaśniejszy i czytelniejszy. Przy tym masz wrażenie, jakby czytała z kryształowej kuli. Mając pełną jasność, dalej już wszystko załatwiasz sam. Gorąco polecam. Nawet na próbę - po jednym spotkaniu będziesz czuł, że wskoczyłeś na właściwy tor
iconografika - manager
Dariusz Olak
Dyrektor Finansowy
Warsztat bardzo inspirujący, wartościowy w kontekście dogłębnego poznania członków zespołu i związanych z tym czynników wpływających na ich motywację oraz zaangażowanie. Podczas spotkania uzyskałem bardzo wartościową informację zwrotną od każdego z moich bezpośrednio raportujących menadżerów. Kluczem jest otwartość podczas spotkania, która musi być podparta wzajemnym zaufaniem i dojrzałością zespołu. Menadżerowie uzyskali wiedzę pozwalającą im na określenie typów osobowości swoich podwładnych, co w doskonały sposób usprawnia, ułatwia proces komunikacji, dialogu z poszczególnymi dyrektorami. Wiele aspektów bardzo oczywistych (a często zapomnianych lub ocenianych za mało skuteczne) w kontekście motywacji, formy uzyskiwania informacji zwrotnej nabrało innego wymiaru – klucz- to poznanie swoich ludzi i ich faktycznych potrzeb. Poprzez ten warsztat dowiadujemy się jak nas widzą inni i co najważniejsze, czego od nas oczekują
iconografika - manager
Przemysław Socha
Makroregionalny Dyrektor Sprzedaży
Praca z Beatą przez ostatnie sześć miesięcy była wspaniałym doświadczeniem! Szybko przełamuje pierwsze lody i tworzy podstawy niezbędne w procesie coachingu: oparte na otwartości, szczerości i zaufaniu. Beata pasjonuje się rozwojem przywództwa – co zresztą widać na każdym kroku! Należało się spodziewać, że połączy wiedzę z ogromnym doświadczeniem, niemniej jednak kilkakrotnie pozytywnie mnie zaskoczyła, rzucając wyzwanie mojej wiedzy, przekonaniom i zachowaniu, jednocześnie zwiększając moją motywację, samoświadomość i skłaniając do działania….Nasze dyskusje były dla mnie czymś pouczającym i niezwykle cennym
iconografika - manager
Mariusz Broniszewski
Procurement Director, CIS, Northern & Eastern Europe
Spotkałam Beatę w kluczowym dla mnie momencie. Program coachingowy, który realizowałyśmy był wyzwaniem i jednocześnie wielką inspiracją do zmian. Wymagał zaangażowania, dyscypliny i odwagi do sięgania po cele. Mega profesjonalna, silna osobowość, wspierająca, uważna, cierpliwa, zaangażowana. Anioł w ludzkim ciele
iconografika - manager
Katarzyna Dzideczek
PR & Marketing Manager
I recommend Beata as a professional consultant of MBTI. Her broad experience, knowledge and approach to individual needs during our sessions, were inspiration to changes.Work with Beata was a great pleasure, she was open not only to provide expected service but gave much more support that help me to changed way of thinking of myself and the others
iconografika - manager
Małgorzata Michałowy
HR Business Partner
Celem warsztatów z p. Beatą Stefańską było zarówno lepsze poznanie osób w Zespole finansowym Alcatel Lucent przeze mnie, jako nowego Menadżera jak i scalenie w jeden Zespół grup dotychczas odrębnie pracujących, tj. księgowości, kontrolerów biznesowych oraz analityków finansowych. Warsztaty Team Coachingu bardzo szybko uzmysłowiło mi powody pewnych charakterystycznych zjawisk dziejących się w Zespole na co dzień. Dodatkowo znajomość typów osobowości w Zespole, ich charakterystycznych reakcji, motywacji i działań pozwoliły mi zmienić mój dotychczasowo dominujący styl komunikacji i, dostosowując go do innych członków Zespołu, poprawić relacje, zwiększyć zaufanie, i, co najważniejsze, poprawić efektywność pracy działu. W perspektywie kilkunastu miesięcy, które minęły od warsztatów, mogę powiedzieć, iż były one katalizatorem i narzędziem wspomagającym w procesie zmian, które wdrożyłam w sposobie pracy działu finansowego. Skutkiem transformacji jest obecne dostosowanie pracy działu do nowego modelu organizacyjno-biznesowego firmy i klientów.
iconografika - manager
Beata Szwoger - Lettecki
Dyrektor finansowy
Wspólnie z Beatą pracowałyśmy nad moim rozwojem osobistym. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Beata jest bardzo profesjonalnym coachem. Posiada odpowiednią wiedzę oraz podejście. Dzięki jej zaangażowaniu mogłam lepiej zrozumieć swoje atuty oraz możliwości, co pomogło mi uporządkować moje cele zawodowe oraz poprawić swoje życie prywatne i zawodowe. Gorąco polecam Beatę do wszelkiego rodzaju programów rozwoju, gdyż prowadzone przez nią sesje coachingu to coś więcej niż tylko inwestycja biznesowa
iconografika - manager
Kinga Di Salvo
Dyrektor Zarządzającyy