Beata Stefańska – Psycholog Biznesu

Beata Stefańska - Psycholog Biznesu

Od 2007 roku towarzyszę Managerom na Ich drodze do budowania świadomości własnego potencjału i wykorzystywaniu go w stawaniu się coraz lepszym Managerem i Liderem Zespołu. Pomagam w skutecznej i ekologicznej pracy zespołowej, w rozwoju inteligencji emocjonalnej indywidualnych Managerów i Zespołów biznesowych. Wspieram Managerów w szukaniu pracy lub zmianie ścieżki kariery oraz sytuacjach kryzysowych

Typ osobowości: ENTJ

Talenty Gallupa: Strateg, Maksymalista, Osiąganie, Komunikatywność, Aktywator, Empatia, Rozwijanie innych, Uczenie się, Zbieranie, Organizator

Archetypy marki: Bohater/ Mędrzec/ Władca

Beata Stefanska Psycholog Biznesu

Obszary mojej specjalizacji

Na czym opieram swoją pracę konsultanta

Kiedy warto poszukać wsparcia Psychologa Biznesu

Kilka sytuacji w życiu osobistym może wymagać szczególnego zadbania o siebie:

  1.  masz niskie poczucie własnej wartości i to nie pozwala Ci skutecznie pracować i żyć pełnią życia
  2.  masz syndrom Ofiary i nie rozumiesz na czym polega bycie człowiekiem odpowiedzialnym
  3.  konflikt w Twoim otoczeniu lub z Twoim udziałem odbiera Ci energię i chcesz się go pozbyć lub nauczyć się nim zarządzać
  4. tracisz kontrolę nad swoimi emocjami
  5. nie umiesz dbać o swój dobrostan
  6. nie znasz swojego potencjału i masz wrażenie, że stoisz na rozstaju dróg lub kręcisz się w kółko
  7. Twoje granice nie są szanowane przez ludzi w Twoim otoczeniu prywatnym lub biznesowym
  8. jesteś obiektem działań mobbingowych
  9. straciłeś pracę, uległeś wypadkowi, opuścił Cię partner życiowy, jesteś w żałobieKilka sytuacji biznesowych może wymagać szczególnego zadbania o siebie:

  1.  masz kłopot z rozwojem kariery
  2.  nie umiesz korzystać ze swoich mocnych stron w roli Lidera/ Managera
  3. chcesz przygotować się do nowej roli, szerszego zakresu odpowiedzialności, awansu, konkursu
  4. Twój sposób zarządzanie ludźmi nie przynosi Ci najlepszych efektów
  5. Zespół, którym zarządzasz nie realizuje wyników
  6. nie wiesz jak zatrudniać najlepszych pracowników, byś mógł spać spokojnie
  7.  masz kłopot z automotywacją lub motywowaniem innych
  8.  Twój styl komunikacji sprawia, że ludzie nie zawsze rozumieją o co Ci chodzi
  9.  brakuje Ci myślenia strategicznego
  10.  nie masz zróżnicowanych stylów przywództwa
  11.  brakuje Ci Inteligencji Emocjonalnej
  12.  dajesz feedback, który nie zmienia zachowań, postaw pracowników
  13.  nie wiesz jak rozwijać ludzi z uwzględnieniem ich potrzeb i możliwości
  14.  Twoi pracownicy pracują zdalnie i widzisz już spadek w realizacji celów biznesowych
  15.  Twoi podwładni to grupa ludzi, a nie Zespół
  16. konflikty w Twoim otoczeniu działają na Ciebie przygnębiająco i czujesz się bezsilny wobec takich sytuacji, może nawet wydaje Ci się, że musisz się na to zgadzać
  17. ludzie Cię nie doceniają a Twój autorytet Szefa to Twój cel numer 1
  18. nie odnosisz sukcesów jako Manager a Twoi koledzy wciąż awansują lub dostają premie za tę samą jakość pracy
  19. nie wiesz od czego zacząć pracę ze sobą
  20. firma nie ma budgetu na Twój rozwój i widzisz, że Twoja wartość na rynku jest niższa od innych

Na jakie wsparcie możesz liczyć

Rodzaj wsparcia zawsze zależy od wyzwań przed jakimi stoisz obecnie, Twojego potencjału i blokad rozwoju, gotowości do pracy ze sobą. Obszary rozwoju mogą dotyczyć Twojego życia lub pracy. Możesz skorzystać z następujących form wsparcia:

Kto jest moim Klientem?

Opinie Managerów po współpracy rozwojowej ze mną

Przez wiele lat naszych doświadczeń mamy okazję spotykać nielicznych ludzi, którzy tak bardzo wyróżniają się swoimi wyjątkowymi cechami, że zapamiętujemy ich na długo. Beata Stefańska jest jedną z nich. Charyzmatyczna i błyskotliwa, profesjonalna i konkretna, a przede wszystkim skuteczna. Posiada absolutnie niebywałą umiejętność czytania ludzi i sytuacji, błyskawicznie i celnie trafia w sedno, dzięki czemu wnosi wartość dodaną zarówno dla biznesu, jak i dla indywidualnych jednostek. Przy współpracy 1:1 wymagająca i zawsze dobrze przygotowana. Prezentuje przy tym wysoki poziom kultury wypowiedzi i emanuje energią, którą zaraża i inspiruje. Pani Beata to profesjonalny Coach i skuteczny przewodnik we wspólnej podróży na drodze do doskonalenia przywództwa i swoich talentów. 
Pani Beato, serdecznie dziękuję na każdą milę!
Agata Fugiel
Janssen/ a obecnie Astra Zeneca

Jak spowodować, aby zespół był twórczy, nastawiony na rezultat i miał satysfakcję z pracy? W jaki sposób kształtować styl lidera wszechstronnego i inteligentnego emocjonalnie, aby prowadzić i rozwijać  zespół w szybko zmieniającym się otoczeniu? Z każdą sesją z Panią Beatą buduje się kompetencje dzięki precyzyjnie zdiagnozowanym potrzebom i doskonale dobranym, różnorodnym narzędziom pracy. Dziękuję za uważność, pasję, wyczerpujące materiały do pracy między sesjami oraz olbrzymie doświadczenie, którym Pani Beata dzieliła się ze mną.

Ever since I was a little girl I knew that I had pretty no limits when it comes to numbers or formulas. I could logically connect and understand pretty much everything. At the same time, I'd always felt insecure in terms of people reactions and relations. There, logic failed and rational turned into irrational despite my efforts to put these erratic behaviours into some sort of calculable formulas. It had continued that way for years.. And then I met Beata. She was the first one, from all soft skills related authorities, whom I could understand, who used logic, was condensed and... made sense. I've trusted her. Now, when I’m looking back I see that she has managed to teach me and to show me how to use intuition and how emotional intelligence is important in a way that I can see, feel and accept it. Thank you for this!
Agnieszka Wolska
Santander/ obecnie BNP Pariba
I worked with Beata during 2015 and this was excellent and motivating experience. Having this opportunity helped me in all aspects related not only to my personal development but how i work with my team and how they perform and behave today. Beata is great trustworthy and accountable partner !
Jacek Czerniak
CitiGroup
 Beata jest jedną z tych osób, z którymi spotkanie odcisnęło trwały ślad w moim życiu. Beata potrafi budować świadomość potencjału, doskonale diagnozując osobiste talenty . Ciągle jestem pod wrażeniem jej wiedzy, ogromnego doświadczenia , ale przede wszystkim nieprzeciętnej intuicji, które niezwykle skutecznie wykorzystuje w pracy z ludźmi. Dzięki tym kompetencjom współpraca z Beatą sprawia, że stajesz się mocnym, skutecznym, dojrzałym i mądrym liderem. Beata posiada niezwykłą umiejętność organizacji warsztatów grupowych w taki sposób, aby zostały zabezpieczone zarówno potrzeby zespołowe, jak i indywidualne uczestników. To wielka wartość!
Beata, dziękuję Ci za empatię, skuteczność i uczciwość informacji zwrotnej
Joanna Załęgowska
Santander
I had this great opportunity to be Beata's mentee as a part of my development process in Johnson&Johnson Poland. We were focused on development of my personal goals and believe me, it was the best experience I've ever had in my life. Beata is absolute passionate and charismatic coach and it makes her unique on the market. The coaching process led by Beata is very challenging and requires a lot of commitment and engagement from mentee's side but just that I was looking for. Finally I achieved all of my objectives and took care of myself. Thank you Beata !
Konrad Pianko
J&J/ obecnie Arjo
If one needs experienced Coach - Beata is the One. Patient listener, smart advisor, honest and straightforward. Effects oriented coach. I admire her intelligence and sense of humor. This mix was extremely effective in supporting me and my colleagues in development journey. She was one of those who always knew how to inspire others. Working together with Beata has always been a pleasure. I would like just to thank you very much for this special experience.
Anna Warecka
Onninen

W mojej dotychczasowej pracy zawodowej ponad 17 w bankowości, w tym ok. 12 lat na funkcjach kierowniczych miałem okazję uczestniczyć w wielu inicjatywach warsztatowo – treningowych organizowanych w tematyce HR. Spotykałem zewnętrzne firmy szkoleniowe, jak również trenerów etatowych zatrudnianych przez pracodawcę, których zadaniem było np.: podniesienie kompetencji miękkich, motywacji, dostarczenie wiedzy o coachingu, oceny pracowniczej, technikach komunikacji, feedback’u, itd. Beatę spotkałem w roli trenera i moderatora kilku sesji warsztatowo – szkoleniowych organizowanych dla Obszaru Informacji Zarządczej (PRiKF/OIZ). Miałem też okazję do indywidualnych rozmów oraz obserwowania modelu pracy Beaty w sesjach indywidualnych dla kierowników podległych mi zespołów. Każdorazowo imponuje mi jej zaangażowanie, podejście do ludzi, szybkość i trafność diagnozowania, sposób prowadzenia rozmów, wiedz merytoryczna, jak również i jej łączenie z doświadczeniem zawodowym.

Rekomenduję Beatę Stefańską do współpracy dalszej współpracy z naszym Obszarem Informacji Zarządczej, jak również z innymi pionami Santander Nasza firma potrzebuje tej klasy trenerów HR

Artur Zagrajek
Santander

W swojej karierze zawodowej jako Manager miałem okazję odbyć kilka zespołowych warsztatów z Beatą oraz odbyłem kilku miesięczny program indywidualnego coachingu dla Managerów. Szkolenia z Beatą to najlepsze szkolenia, w jakich miałem okazję uczestniczyć. Beata jest osobą, która posiada zarówno bogate doświadczenie zawodowe w pracy w dużych korporacjach jak również posiada ogrom wiedzy i doświadczenia w obszarze rozwoju zawodowego i osobistego, dzięki czemu przygotowuje szkolenia „szyte na miarę” i dla konkretnej osoby, działu czy firmy.

Mój program indywidualnego coachingu był dla mnie inspiracją do tego, aby szukać odpowiedzi na pytanie jak stawać się lepszym liderem oraz lepszym człowiekiem. Praca z Beatą w tej formie przebiegała w świetny sposób, ponieważ na początku współpracy wspólnie ustaliliśmy zasady współpracy, oparte o wzajemny szacunek, dbanie o siebie i drugiego człowieka oraz uczciwość. Dało mi to poczucie komfortu oraz zbudowało zaufanie, dzięki którym podczas całego cyklu szkoleń mogłem się w nie w pełni zaangażować. Co istotne, na początku współpracy ustaliliśmy jedynie ramy oraz główne cele programu, a podczas kolejnych warsztatów tematy i zagadnienia były dopasowywane do konkretnych sytuacji biznesowych oraz moich potrzeb. Dodatkowo, w celu utrwalania zdobywanej wiedzy i umiejętności Beata przygotowywała do każdych warsztatów dodatkowe materiały, wskazywała mi literaturę, z którą warto się zapoznać oraz przekazywała ćwiczenia, które mogłem realizować w bieżącej pracy.

Współpracę z Beatą polecam wszystkim, niezależnie od stanowiska. Cieszę się, że miałem możliwość odbycia indywidualnego programu coachingowego z Beatą, dzięki temu mogłem skorzystać z pomocy najlepszego Psychologa Biznesu i mogłem wpłynąć pozytywnie na swój własny rozwój osobisty i zawodowy. W przyszłości na pewno nie raz jeszcze skorzystam z możliwości współpracy z Beatą.

Jakub Biliński
Mercedes Benz

To była wielka przyjemność współpracować z Beatą w ciągu 9 miesięcy w ramach projektu dla grupy Talentów. Beata jest bardzo profesjonalną, charyzmatyczną osobą, która zachęca ludzi do korzystania z MBTI jako narzędzie zapewniającego rozwój. Dała wiele więcej niż się spodziewaliśmy: przygotowała diagnozę grupy Talentów, pozostawała w kontakcie z uczestnikami po warsztacie i odpowiadała na wszystkie ich pytania, inspirowała ich, dawała dużo rad i dzieliła się najlepszymi praktykami. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że warsztaty MBTI prowadzone przez Beatę miały ogromny wpływ na rozwój naszej Organizacji.

Anna Brulińska
ING Bank Śląski
„Beata– z jej wyjątkową i charyzmatyczną osobowością – pomogła mi w przełamaniu moich ograniczeń. Udział w prowadzonym przez nią coachingu był nie tylko najlepszą decyzją jaką podjęłam ostatnio ale również jedną z najbardziej ekscytujących przygód w moim życiu. Zachęciła mnie do zmiany zawodowego i prywatnego podejścia oraz zainspirowała do przyśpieszenia wielu działań rozgrywających się w moim otoczeniu. Beata jest bardzo doświadczonym trenerem. Wykazuje umiejętności do kierowania i oddziaływania na jednostki oraz grupy. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu miałam odwagę zadać sobie trudne pytania, na co nie poważyłabym się wcześniej. Zwróciła uwagę na skomplikowane kwestie oraz problemy dzięki czemu pomogła mi znaleźć optymalne rozwiązania. Od samego początku była skoncentrowana na osiągnięciu zadowalających wyników i nigdy się nie poddała.”
Malgorzata Lakowska
Arbo Media
GAME CHANGER! Współpracowałam z Panią Beatą podczas Warsztatów rozwojowych Managera. Inspirująca. Kompetentna. Wyjątkowa. Efekty zauważalne już po pierwszym spotkaniu. Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Z całego serca polecam każdemu.
Ewa Chętnik
Geodis
Miałam przyjemność, w trakcie sesji indywidualnych, współpracować z Beatą Stefańską - Psychologiem biznesu. Beata prowadzi sesje i warsztaty rozwojowe dla Leaderów: Managerów oraz Zarządów. Beatę wyróżnia praktyczne podejście do potrzeb klienta łączące wiedzę teoretyczną i bogate doświadczenie trenera z potrzebami odbiorcy. Beata zwraca uwagę na wypracowanie praktycznych, codziennych rozwiązań i rozwój osobisty Leadera. Jej otwartość i zaangażowanie wpływają na pozytywną atmosferę podczas sesji, a wiedza merytoryczna i materiały szkoleniowe dostarczane są na najwyższym poziomie. Polecam współpracę z Beatą Stefańską - rzetelnym i profesjonalnym Psychologiem Biznesu i wspaniałą kobietą.
Patrycja Rogalska
EON
Beata jest doskonałą, wymagającą i doświadczoną Przewodniczką, na drodze do nas samych, odkrycia indywidualnego potencjału, zadbania o wewnętrzną równowagę. Beata otworzyła przede mną dostęp do wszystkiego co zawsze miałam w sobie.
Pokazała jak czerpać z własnych zasobów, realizując potrzeby i cele biznesowe, jednocześnie zarządzając emocjami i dbając dobrostan.
Spotkanie Beaty było dla mnie przełomem, a Jej nauka prowadzi mnie do dziś. Proces zmiany pod skrzydłami Beaty to największy prezent jaki dostałam. Dziękuję!
Paulina Tarczyńska
Pfizer
Miałam przyjemność pracować z Panią Beatą przy kilku projektach na przestrzeni ostatnich czterech lat. Praca z Panią Beatą stanowiła niewątpliwą, bezprecedensową inspirację w mojej dalszej pracy zawodowej. Wdrożone programy rozwojowe przełożyły się na konkretne wyniki i osiągnięcia zawodowe, lepsze wykorzystanie potencjału i skuteczniejsze zarządzanie. Pani Beata to niezwykle skuteczny, wszechstronny, profesjonalny Coach, której praca oparta jest na wartościach szacunku, szczerości, zaufania, zrozumienia i empatycznego podejścia. Bardzo dziękuję Pani Beacie za chwile spędzone wspólnie zarówno w aspekcie business'owym ale również relacyjnym i już planuje kolejne projekty.
Anna Lewandowska
Pfizer
Beata zmieniła moje życie. Jest moim Life game changer’em. Beata sprawiła, ze inaczej postrzegam siebie i otoczenie. Nauczyła mnie jak zarządzać własnymi emocjami, ambicjami , aby działały na moją korzyść, a nie szkodę .Pomogła mi zrozumieć na czym polega inteligencja emocjonalna , przywództwo (oparte na różnorodności MBTI) . Inspiruje w profesjonalny sposób , jak wywierać wpływ , jak budować swój wizerunek, jak strategicznie ustalać cele . Beata pomogła mi zbudować wiedzę na temat wielu metod zarządczych , które stosuje w codziennej pracy (budowanie zespołów, coaching , mentoring, networking). Dzięki Beacie jestem w stanie mierzyć się obecnie z niespotykanymi wyzwaniami biznesowymi (implikacje wojny na Ukrainie w branży energetycznej) , gdzie leadership w trudnych, dynamicznie zmienianych się czasami jest krytycznie ważny .
Zdecydowanie polecam współpracę z Beatą
Grzegorz Janzen
Gaspol
Miałam przyjemność współpracować z Beatą zarówno podczas indywidualnych managerskich sesji rozwojowych, jak i podczas warsztatów z team-coachingu. Mogę śmiało powiedzieć, że każdy z naszych wspólnych projektów był doskonałym i niezwykle inspirującym doświadczeniem. Beata jako coach reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu, ma ogromną wiedzę i jest wyjątkowo skuteczna. Praca z Beatą prowadzi do realnej zmiany i rozwoju, pozwala stawać się lepszą wersją siebie. Dzieje się tak, ponieważ dzięki Beacie zaczynamy zaglądać bardzo głęboko w siebie i dostrzegać to, czego nie zauważaliśmy do tej pory. Co więcej, czujemy silną motywację do zmiany. U mnie osobiście sesje z Beatą były przełomem - wzmocniły mnie jako lidera, zmieniły jako człowieka i wpłynęły bardzo pozytywnie na rozwój Zespołu. Polecam Beatę jako skutecznego coacha, który dla wielu osób może być prawdziwym game-changerem. Beata, dziękuję!
Małgorzata Skibińska
Pfizer
Miałem przyjemność pracować z Panią Beatą przez klika miesięcy. Każde spotkanie było pozytywnym wyzwaniem otwierającym nowe obszary do rozwoju. Pani Beata towarzyszyła mi wspierając mnie zarówno teorią jak i bardzo praktycznymi wskazówkami.
Jeśli chcecie wyjść ze strefy komfortu w bardzo komfortowy i profesjonalny sposób polecam pracę z Panią Beatą Stefańską.
Gwarantuję, że nie spojrzycie na siebie już nigdy tak jak wcześniej. Pani Beato, dziękuję za każdą naszą rozmowę (nawet te trudne).
To była czysta przyjemność.
Daniel Koput
Takeda
Z Beatą miałam przyjemność pracować podczas Kompleksowej Diagnozy Managerskiej mojego potencjału z sesją wspierającą przygotowanie planu rozwoju. W trakcie spotkań zapoczątkowałyśmy wiele istotnych dla mnie procesów. Beata w profesjonalny sposób umożliwiła mi rozpoznanie siebie samej oraz nadała kierunek przemyślanego działania. Jestem przekonana, że sesje z Beatą zaprocentują w moim życiu zawodowym i przyniosą same pozytywne zmiany
Marlena Oźmińska Poczynek
Pfizer
Pani Beata ze swoją niezwykłą siłą potrafi zmieniać rzeczywistość osób, zespołów i firm. Jeśli ktokolwiek z Państwa potrzebuje zmiany tak na poziomie osobistym jak i organizacyjnym, tak na poziomie małego zespołu jak i całej zarządzanej korporacji polecam PRACĘ z Panią Beatą.GAME CHANGER! Współpracowałam z Panią Beatą podczas Warsztatów rozwojowych Managera. Inspirująca. Kompetentna. Wyjątkowa. Efekty zauważalne już po pierwszym spotkaniu. Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Z całego serca polecam każdemu.
Joanna Mikołajczyk
Medicus
Z Panią Beatą miałem okazję współpracować podczas indywidualnych managerskich sesji rozwojowych. Już na pierwszym spotkaniu zauważyłem, że Pani Beata wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Pani Beata posiada ogromną wiedzę, popartą niesamowitym doświadczeniem. Dzięki niej zmieniłem metody zarządzania zespołem, w taki sposób, że w chwili obecnej jestem w stanie efektywniej realizować wszystkie cele biznesowe. Zrozumiałem również, na czym polega odpowiedni dobór metod komunikacji w stosunku do różnych typów osobowości. To właśnie dzięki Pani Beacie zacząłem w pełni wykorzystywać swój potencjał przywódczy, jednocześnie budując własną markę. Jestem niezmiernie wdzięczny za możliwość rozwoju i zachęcam każdego do współpracy z tak inspirującą osobą, jaką jest Pani Beata
Współpraca z Panią Beatą pozwoliła mi wejść na wyższy poziom w doskonaleniu siebie w roli Managera i Lidera. Dzięki sesjom, odkryłem swój potencjał i zrozumiałem - jak mogę robić z niego dobry użytek w realizacji celów biznesowych i budowaniu skutecznie działających Zespołów. Codziennie zauważam pozytywne efekty mojej pracy i wpływu na otaczające mnie środowisko po tym programie rozwoju.
Polecam taką współpracę z Panią Beatą innym Managerom, którym zależy na tym - aby mądrze pracować, osiągać sukcesy i wnosić wartość do życia innych.
Beata jest jedną z bardzo niewielu osób, które inspirują mnie do refleksji i rozwoju. Każde spotkanie, rozmowa, czat to dla mnie ważna lekcja i powód do zastanowienia się nad sobą. Beata to charyzmatyczny Psycholog Biznesu z ogromnym doświadczeniem. Uczestniczyłem w kilku warsztatach prowadzonych przez Beatę i po każdej sesji potrafiliśmy się zdecydowanie lepiej komunikować, rozumieć i dużo skuteczniej pracować jako zespół. Bez cienia wątpliwości rekomenduję współpracę z Beatą
Mirosław Nowosielski
Santander
Rekomenduję współpracę z Beatą - praktyk z ogromnym doświadczeniem i rzadkim talentem: ogromną intuicją i „czuciem” ludzi. Podczas współpracy niezwykle szczera, wymagająca od klienta, ale jednocześnie zawsze świetnie przygotowana do każdego spotkania, treningu czy warsztatu z zespołem. Jeżeli jej klient jest otwarty na feedback, naprawdę chce dokonać prawdziwej głębokiej zmiany to z Beatą może osiągnąć wiele. Miałam okazję obserwować pracę Beaty z grupą ale także efekty coachingu 1:1. Elastyczność, wiele metod pracy a przede wszystkim rozumienie świata biznesu to duże atuty współpracy z Beatą. Polecam skorzystanie z jej wsparcia szczególnie w procesie zmiany albo konieczności zbudowania mocnych podstaw pracy zespołu na nowo
Katarzyna Żurek
GSK
Śmiało mogę powiedzieć, że zawdzięczam Beacie bardzo wiele. Rozmowy z nią zawsze pomagały mi dostrzec to, co dotychczas było poza zasięgiem wzroku, rozwinąć skrzydła, poczuć, jak mogę być lepszym liderem i budować lepszy biznes. Dzięki jej wsparciu było mi łatwiej poznać siebie i innych. Jej inspiracje okazały się pomocne dla mnie jako lidera zespołu, pracownika ale przede wszystkim człowieka. Warsztaty, które Beata prowadziła dla naszego zespołu marketingowo-sprzedażowego ogromnie zainspirowały nas do rozwoju kompetencji biznesowych i osobistych – było ciekawie, prawdziwie i przede wszystkim skutecznie. Beata jest uosobieniem kompetencji, szerokich horyzontów i pozytywnego podejścia do życia. Warto podpatrywać jej sposób myślenia i wykorzystać podpowiedzi i inspiracje. Polecam współpracę z Beatą każdemu kto chce zadbać o biznes i ludzi, którzy go tworzą!
Roman Russocki
Pfizer
Beata jest najwyższej klasy profesjonalistą! Prowadzone przez nią zajęcia angażują cały zespół i prowadzą do praktycznych chociaż często zaskakujących wniosków. Jej merytoryczna wiedza oraz dociekliwość i przenikliwość sprawiają, że wnioski te są trafne, a proponowane dalsze działania kompleksowe i skuteczne. Przekonałem się o tym wielokrotnie
Janusz Leski
Santander
Dobrze jest czasami wyrwać się z pędu codziennych zadań i spojrzeć w głąb siebie. Zastanowić się nad swoimi potrzebami, zidentyfikować obszary do rozwoju i zdiagnozować swoje mocne strony. Trudno jest to zrobić obiektywnie samemu. Dużo łatwiej, kiedy pomoże nam taki coach jak Pani Beata, która przez swoją bezstronną analizę i inspirujące rozmowy potrafi skutecznie wzmocnić nas jako managerów. Znając lepiej siebie, możemy stać się lepszymi ludźmi, managerami, rodzicami, liderami. Dziękuję za szczere rozmowy, dodatkowe inspiracje oraz pełne zaangażowanie w proces tworzenia bardziej świadomego człowieka
Bolesław Murdza
Onninen
Beata, to jedna z niewielu osób, której sposób prowadzenia szkolenia przypadł mi tak do gustu, że poprosiłam ją, aby stworzyła szkolenie uszyte na miarę dla mojego zespołu. Beata jest otwarta w komunikacji, posiada ogromną wiedzę z zakresu zarządzania zespołem. Rozmowy z Beatą poszerzyły moją perspektywę patrzenia na ludzi, z którymi pracuję. To sprawiło, że dziś czuję się kompletnym menadżerem. Beata wielkie dzięki
Anna Podkulińska
mBank
Miałem okazję klika razy brać udział w warsztatach i treningach menedżerskich opracowanych i prowadzonych przez Beatę. Pełen profesjonalizm: błyskawiczna diagnoza, bieżący i przede wszystkim użyteczny w praktyce (co nie jest regułą) feedback - to wszystko sprawia, że bez wątpienia to jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) doświadczenia tego typu. Pomimo zajęć grupowych - spersonalizowane podejście. Bardzo intensywnie i efektywnie. Szczerze polecam
Marcin Zajder
Santander/ obecnie PKO BP
Beata doskonale wie jak obudzić potencjał i drzemiące moce w każdej osobie, która jest na to gotowa. Zadaje odpowiednie pytania, a piękne odpowiedzi dają ogromną moc i motywację do działania, dokonywania zmian, zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. W biznesie liczy się nie tylko co widoczne na zewnątrz, ale także to co daję nam flow od wewnątrz. Z pewnością Beata pomoże odkryć właśnie to coś, co pomoże w innym spojrzeniu na biznes i życie
Emilia Bartosieiwcz - Brożyna
Lady Business Club
Miałam możliwość pracy z Beatą podczas dwóch warsztatów dot. Innowacji w zespole oraz Przywództwa. Sesje przygotowane były profesjonalnie, z bardzo dobrą proporcją pomiędzy teorią, wiedzą praktyczną, a ćwiczeniami. Jako osoba prowadząca, Beata, w naturalny sposób nawiązuje szybki kontakt z uczestnikami, do każdego podchodzi indywidualnie, znajdując odpowiedni „klucz” do jego aktywności.
Szczególnie zapamiętałam warsztaty dot. Przywództwa. Oparte na teście osobowości MBTI, dostarczyły z jednej strony prostych narzędzi wspomagających identyfikację własnych mocnych stron i potencjału, z drugiej inspiracji do rozwoju własnego, jako lidera oraz do świadomej pracy z zespołem. Ważną dla mnie kompetencją, którą staram się wciąż rozwijać, a która jest dla mnie bardzo cenna w pracy zawodowej, jest rozpoznawanie różnych typów osobowości w zespole. To pozwala na odpowiednie dostosowanie komunikacji oraz stylów zarządzania, a z drugiej strony lepsze zrozumienie otrzymywanej informacji zwrotnej. Uważam, że te umiejętności są pomocne nie tylko w roli managera, ale również rozwijają kompetencje osobiste, w życiu poza zawodowym. We współpracy z Beata ceniłam: szybkość diagnozy i działania, zwrócenie uwagi na szerszą perspektywę, wiedzę praktyczną i szerokie doświadczenie, bezpośrednią komunikację. A do tego pozytywną energię, która udziela się uczestnikom.
Praca z Beatą była dla mnie pozytywnym, motywującym doświadczeniem, do którego chętnie wracam szukając inspiracji do własnego rozwoju i pracy z zespołem.
Joanna Ratajczyk
Santander/ obecnie Citibank Handlowy
Beata to inspirujacy i wspierajacy w pracy nad sobą coach oraz rozwijajacy zespoły trener. To także bardzo ciekawa świata i ludzi osoba, która potrafi pokazać nowe perspektywy i wzbudzić refleksję. To także rzeczowy partner w rozmowach biznesowych i menedżerskich, którego wysoko cenię za profesjonalizm i partnerstwo w poszukiwaniu rozwiązań
Agnieszka Wodecka
Caparol
Spotkałam Beatę na jednym z zakrętów swojej kariery zawodowej. Jej wiedza o człowieku w ogóle i jego odnajdywaniu się w świecie biznesu w szczególności zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Beata była moim Coachem przez pół roku. Pracowała ze mną na indywidualnych sesjach i moim zespołem na warsztatach grupowych. Duża korporacja, duża dynamika, duża presja. Wówczas doceniłam jej doświadczenie. Beata towarzyszyła mi w procesie samorozwoju, w którym po drodze lały się ze mnie "krew, pot i łzy". Od niej dostałam szczerość, wnikliwość i imperatyw do działania. Co więcej, Beata zainspirowała mnie do szukania w każdym człowieku jego talentów. Polecam każdemu, kto chce przechodzić na kolejne poziomy swojego rozwoju zawodowego i osobistego! Polecam każdemu, kto chce poznać i wykorzystać drzemiący w sobie potencjał! Polecam każdemu, kto chce rozwijać swoich pracowników i budować zaangażowanie ludzi dookoła siebie! Warto wybrać się w podróż w głąb siebie z takim "kompasem" jak Beata!
Beata Piwnik
Santander
Dzięki sesjom coachingowym z Beatą rozwinąłem się jako menedżer, lepiej poznałem zespół, współpracowników i zacząłem bardziej świadomie poruszać się w otoczeniu biznesowym. Beata pokazała mi jak lepiej rozumieć inne osoby i motywy ukryte za ich postępowaniem, jak ważna w podejmowaniu decyzji jest umiejętność dbania o siebie, jak dobierać styl komunikacji do odbiorcy, które elementy inteligencji emocjonalnej rozwijać i w jaki sposób, jak pozycjonować się w relacjach i zarządzać swoim ego. Dowiedziałem się, jak zdrowe poczucie własnej wartości może wywindować jakość relacji i komunikacji, otwarcie na feedback i chęć dzielenia się nim, a także jak przełomowe okazuje się partnerskie traktowanie drugiej strony. Odczuwalnie zmienił się mój komfort pracy oraz współpracy, osiągam znacznie lepsze efekty w negocjacjach, realizuje cele, uwzględniając przy okazji wszystkich interesariuszy, lepiej komunikuję się z zespołem i partnerami biznesowymi, a także rozpoznaję potrzeby rozmówcy. Zmiany zauważam nie tylko w otoczeniu zawodowym, ale również na płaszczyźnie osobistej. Beata, dziękuję za tę niesamowitą możliwość pracy z Tobą i każdego zachęcam do odbycia tej niesamowitej podróży w kierunku rozwoju osobistego i pogłębienia samoświadomości!
Radosław Polkowski
Santander
Beata była moim coachem przez ostatnie kilka miesięcy i to był dla mnie fascynujący okres - dzięki niej odkryłam nowe obszary swoich możliwości, otworzyłam się na rzeczy, które trochę nieświadomie wypierałam i podjęłam nowe wyzwania. Beata jest osobą, która nie działa szablonowo, potrafi dostosować się do Twoich potrzeb ale jednocześnie korzystając ze swojej ogromnej wiedzy i doświadczenia potrafi w sposób ciekawy przekazać wiedzę, która jest niezbędna dla lidera. Wszystkie rozmowy z nią były angażujące - Beata posługuję się piękną polszczyzną, co staje się unikalną cnotą, a dodatkowo materiały, książki czy linki do filmów były dla mnie prawdziwą ispiracją. To co dla mnie było bardzo istotne to otwartość i szczerość między nami. Każdemy, kto mocno wierzy, że osobisty rozwój jest ogromną wartością polecam pracę z Beatą. 
Beata - raz jeszcze serdecznie dziękuję za wszystko co dostałam.
Monika Nizio
GSK/ obecnie Swixx Biopharma
I had a great opportunity to cooperate with Beata as a part of my development process. Beata is an open-minded, experienced person with a professional approach, hence coaching sessions with her were for me very positive and motivating experience. Thanks to this cooperation, I developed as manager, I got to know better my team, colleagues and started to move more consciously in the business environment. Very important competence, which I constantly develop, and which is very valuable in both my professional and private life, is recognizing different types of personality. This allows me to adjust the communication and management styles appropriately.
I encourage all of you to take this incredible journey with Beata towards professional/ personal development and deepen self-awareness.
Thank you for helping me to reach my potential and new heights!
Marzena Walkowska
Janssen/ obecnie Novo Nordisc
Beata świetnie łączy własną praktykę biznesowa w zarządzaniu zespołami z szeroką wiedzą i doświadczeniem psychologa biznesu. Widać to w sposobie prowadzenia warsztatów z zespołem zarządzającym, jak i omawianych przykładach podczas spotkań indywidualnych. Jest ekspertem w pracy z typami osobowości wg MBTI. To wiedza bardzo przydatna w pracy lidera ze swoim zespołem, ale też w budowaniu własnych relacji w całej organizacji. To wszystko wsparte szeroką rekomendacją najnowszych publikacji z dziedziny zarządzania. Polecam!
Marek Derdziński
Caparol
Beata Stefańska jest doskonałym Coachem. Cierpliwym i skupiającym się na wyniku procesu. Rozwój i zmiana jest wpisana we współpracę z Beatą.
Polecam pracę z Beatą, szczególnie osobom zarządzającym dużymi zespołami.
Łukasz Hak
Novo Nordisk
Miałam ogromną przyjemność pracować z p. Beatą jako moim coachem. P. Beata jest osobą o pogodnym usposobieniu i wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych , które sprawiły , że zainspirowała i zmotywowała mnie do do rozpoczęcia zmian w moim życiu , zarówno na podłożu prywatnym, jak i biznesowym. Nasze spotkania dużo znaczyły dla mnie. Polecam z przyjemnością i pełnym przekonaniem p. Beatę , jako wysokiego specialistę w swojej dziedzinie .
Bożena Czapska
Janssen/ obecnie Vision Care
I had pleasure to hire Beata and her team to lead coaching program for 15 senior management positions and then for group coaching program.
Shortly: results were very good with visible effects. Extremely reliable person with deep knowledge and skills in coaching. She inspired people and received very positive feedback from all coachee. Strongly recommend for Executive Coaching or complex coaching program.
Rafał Tyburcy
Alcatel Lucent/ obecnie Samsung
Beata jest jedną z najbardziej charyzmatycznych i inspirujących osób z jakimi miałam przyjemność pracować. Jako Coach chętnie dzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem. Motywuje do wytężonej samodzielnej pracy nad własnym rozwojem, zapewniając przy tym poczucie, że zależy Jej na sukcesie rozwojowym osoby, z którą pracuje. Będąc bystrym obserwatorem umie trafnie ocenić sytuację i zadaje pytania skłaniające do refleksji oraz wyciągania właściwych wniosków. Praktyczna wiedza zdobyta w trakcie pracy coachingowej z Beatą pomaga nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym. Szczerze polecam.
Izabela Borawska
Danone
Miałam ogromną przyjemność pracować z p. Beatą jako moim coachem. P. Beata jest osobą o pogodnym usposobieniu i wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych , które sprawiły , że zainspirowała i zmotywowała mnie do do rozpoczęcia zmian w moim życiu , zarówno na podłożu prywatnym, jak i biznesowym. Nasze spotkania dużo znaczyły dla mnie. Polecam z przyjemnością i pełnym przekonaniem p. Beatę , jako wysokiego specialistę w swojej dziedzinie .
Bożena Czapska
Janssen/ obecnie Vision Care
Miałam ogromną przyjemność pracować z p. Beatą jako moim coachem. P. Beata jest osobą o pogodnym usposobieniu i wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych , które sprawiły , że zainspirowała i zmotywowała mnie do do rozpoczęcia zmian w moim życiu , zarówno na podłożu prywatnym, jak i biznesowym. Nasze spotkania dużo znaczyły dla mnie. Polecam z przyjemnością i pełnym przekonaniem p. Beatę , jako wysokiego specialistę w swojej dziedzinie .
Bożena Czapska
Janssen/ obecnie Vision Care

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie

beatastefanska.psycholog@gmail.com

Z kim nie pracuje

Aby praca rozwojowa w zakresie doskonalenia kompetencji managerskich lub przywódczych mogła zakończyć się sukcesem, warto skupić się najpierw na priorytetach, czyli zadbaniu o siebie. Praca nad celami biznesowym mogą być zbyt dużym obciążeniem i możliwa jest dopiero po zakończeniu terapii

Nie prowadzę współpracy z osobami z zaburzeniami narcystycznymi, psychopatycznymi, oraz osób uzależnionych. 

Które mają niską otwartość i motywację do przyjmowania informacji zwrotnych, brak gotowości do pracy ze sobą, którym ktoś postawił jakiś warunek zmiany i nie chcą czegoś stracić zgłaszając się na program rozwoju "za karę"

Wierzę, że gdy człowiek jest gotowy – to znajdzie czas, okazje i odpowiednie osoby do tego, by się sobie przyjrzeć, zaakceptować obecny stan i wybrać drogę od teraz na przyszłość, którą chce kroczyć. Warto żyć swoim życiem, przestać kierować się oczekiwaniami innych, robić to – do czego jesteśmy stworzeni