motywacjaZespoły istnieją, aby generować wyniki biznesowe a współpraca przy realizacji wspólnego celu sprawia, że zbiór jednostek staje się zespołem i to jak wygląda współpraca pomiędzy poszczególnymi osobami ma niebagatelny wpływ na jakość, szybkość i efektywność dostarczanych rezultatów.

Pracując z Zespołami w ich procesach rozwoju patrzę na poszczególne osoby, ale też stosując podejście systemowe dostrzegam ich siłę  wynikającą z całego obrazu zespołu na poziomie: energii, zaangażowania, potencjału, niepisanych reguł, zasad postępowania, nastroju czy ducha zespołowego.

 

 

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca  – to sukces

Henry Ford

Team Coaching jest procesem wspierającym Zespoły w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników w środowisku biznesowym. Jest to możliwe dzięki usprawnieniu wzajemnych relacji i współpracy na poziomie realizacji celów zespołowych ze wsparciem Team Coacha.

Fazy procesu Team Coachingu

team coaching

Na każdym etapie procesu Team Coachingu Coach towarzyszy Liderowi Zespołu w Jego drodze doskonalenia swoich umiejętności i kompetencji na poziomie zarządzania i przywództwa.

W procesie diagnozy korzystam z profesjonalnych narzędzi diagnostycznych, które pozwalają poznać stan obecny zespołu, jego mocne strony i potencjał osobowości w Zespole, rozpoznać blokady efektywności na poziomie współpracy, komunikacji, zaangażowania, motywacji, realizacji celów i rozwoju.

Sesje team coachingu w zależności od wielkości Zespołu prowadzi jeden lub dwóch Team Coachów.

W prowadzeniu sesji Team Coachingu korzystam z narzędzi coachingowych, facylitacyjnych i mediacyjnych.

  • 1 sesja Team Coachingu dotyczy omówienia wyników diagnozy Zespołu
  • 2-3 sesje zawsze są związane z celami rozwojowymi ustalonymi między Zespołem i Team Coachem
  • Sesja follow up ma na celu podsumowanie efektów, przygotowania dalszych kroków działania i rozwoju Zespołu

 

Jeśli Twój Zespół potrzebuje nowej energii, inicjatywy i wzrostu skuteczności …

Zaproś mnie na spotkanie, abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach, celach i rezultatach jakie chcesz osiągnąć. Możesz też napisać do mnie maila z zapytaniem o możliwość nawiązania współpracy

Napisz do mnie

Wróć do Góry

Znajdź mnie na FB